Strona główna Plotki Dorota i Waldemar z „Rolnika” obrazili się na produkcję. Powód zaskakujący

Dorota i Waldemar z „Rolnika” obrazili się na produkcję. Powód zaskakujący

0
59

Dorota i Waldemar znani z programu „Rolnik szuka żony” nie pojawili się w odcinku świątecznym programu. Podczas rozmowy z fanami wyszło na jaw, dlaczego. Partnerka rolnika nie kryła zniesmaczenia.

To tylko „zajawka” artykułu umieszczonego w serwisie plotek.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem: https://www.plotek.pl/plotek/7,111485,31576510,dorota-i-waldemar-z-rolnika-obrazili-sie-na-produkcje-powod.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek

Zapraszamy do przeczytania

Autor artykułu: Natalia Majta

Sprawdź także:  Ferenstein-Kraśko dodała zdjęcie córki ze szpitala. Zwróciła się do Owsiaka